Urządzenia do bezdotykowej dezynfekcji rąk

O tym, że nasz organizm stanowi raj dla bakterii wiadomo już od dawna. Na każdym centymetrze kwadratowym skóry człowieka mogą znajdować się tysiące, a nawet miliony drobnoustrojów. Na dłoniach ich liczba może wahać się od 40 tys. do 5 mln na każdy cm2. Oprócz bakterii wchodzących w skład tzw. fizjologicznej mikroflory skóry na dłoniach znajdują się także chorobotwórcze bakterie, wirusy, grzyby oraz pasożyty. Te wszystkie chorobotwórcze czynniki pojawiają się na dłoniach w wyniku zetknięcia rąk z zanieczyszczonymi powierzchniami.

Najlepszym sposobem na pozbycie się patogenów żyjących na naszych dłoniach jest częste mycie rąk oraz ich dezynfekcja. Warto zaznaczyć, że umycie rąk samym mydłem jest wstanie usunąć tylko 65% bakterii, natomiast dezynfekcja dłoni – w 93,6%. Sprzyjać temu będzie także wewnętrzne przekonanie i zrozumienie zagrożenia. Pomimo że powyższe rozwiązanie wydaje się być proste i banalne to z opublikowanego raportu WHO z 2003 roku wynika, iż 70 procent zakażeń oraz zatruć układu pokarmowego wywołana jest bakteriami przenoszonymi właśnie przez brudne ręce.

Uzyskanie właściwego efektu, czyli optycznie czystych rąk i mikrobiologicznie bezpiecznych, jest możliwe do osiągnięcia dzięki urządzeniom Steripower. Nasze urządzenia pozwalają nie tylko na usunięcie widocznego gołym okiem brudu. Dzięki nim z rąk znikają też wszystkie groźne dla zdrowia i życia drobnoustroje, zarazki i bakterie.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę aby móc przeglądać współczesne strony internetowe prawidłowo. Zaktualizuj teraz!

Zamknij